Firma Chemia Bomar działa na terenie całego kraju blisko 40 lat. Zajmujemy się produkcją różnego rodzaju akcesorii samochodowych. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. płyny do chłodnic (Glidex G11, Glidex G12), płyny do spryskiwaczy, płyny hamulcowe, szampony, płyny do mycia felg, wodę destylowaną. Dodatkowo specjalizujemy się w produkcji płynów chemii gospodarczej oraz płynów do dezynfekcji.

c2

Jako jedna z wiodących firm w branży, stale dążymy do doskonalenia naszych produktów oraz rozszerzania oferty, by zaspokajać potrzeby naszych klientów.

W 2019 roku rozpoczęliśmy produkcję kanistrów HDPE. Początkowo produkowaliśmy kanistry jednego rodzaju, a obecnie oferujemy już ponad 20 wzorów kanistrów oraz lejki, co pozwala nam na elastyczność w produkcji i spełnienie wymagań naszych klientów. Nasze pojemniki charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz trwałością. Wybrane kanistry posiadają certyfikat UN.

c1

Jesteśmy Certyfikowanym Autoryzowanym Dystrybutorem Adblue Noxy. Jesteśmy również dystrybutorem surowców chemicznych, takich jak gliceryna, glikole, alkohol etylowy i wiele innych. Dzięki temu oferujemy kompleksową obsługę klientów, którzy potrzebują tych surowców do produkcji własnych wyrobów.

noxy

Nasza firma od wielu lat współpracuje z wieloma sieciami handlowymi, hurtowniami czy przedsiębiorstwami państwowymi, co świadczy o naszej renomie i zaufaniu, jakim darzą nas klienci.