Działamy na terenie całego kraju blisko 30 lat. Zajmujemy się produkcją różnego rodzaju akcesori samochodowych. W naszej ofercie znajdą Państwo: płyn do chłodnic (Borygo, Petrygo), płyn do spryskiwaczy, płyny hamulcowe, szampony, płyny do mycia felg, płyny do mycia silników i narzędzi oraz wody destylowanej, pojemniki plastikowe UN i IBC i sprzedażą różnego rodzaju chemikalii.

ofirmie

Oferujemy różnego rodzaju usługi w postaci transportu drogowego w kraju jak i za granicą. Nasza flota transportowa składa się z nowoczesnych pojazdów, dzięki którym nasi klienci dostają towar na czas. Posiadamy samochody ciężarowe od 12 do 24 ton plandeki, oraz cysterny. Na terenie naszego zakładu znajduje się stacja paliw oraz warsztat i zakład wymiany opon.

Swoją obecną pozycję na rynku firma zawdzięcza przede wszystkim jakości oferowanych wyrobów i świadczonych usług. Stawiamy na jakość, rozwój i wprowadzamy nowe produkty na rynek.

Od wielu lat współpracujemy z odbiorcami na terenie całego kraju. Zaufali nam miedzy innymi również klienci z zagranicy z Niemczech, Holandii, Szwecji, Litwy, Czech, Łotwy i Rumunii. Ścisła współpraca naszych specjalistów z klientami sprawia, że aktualna oferta firmy spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

noxy